www.donmezyapi.com web sitemize hoşgeldiniz.

Bu web sitesine giren yada formları dolduran her kullanıcı, aşağıda ayrıntıları ile yeralan Kullanım Şartlarını okumuş, yazılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile tüm maksat ve halin icabı ile işbu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılmaktadır.

1- Bu sitenin ( www.donmezyapi.com) kullanım hakkı Dönmez Yapı Malzemeleri Isı Soğ. ve Sist. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ’nindir. ( Bundan böyle DÖNMEZ olarak anılacaktır) Bu sitede tanıtılan ürünler, yalnızca Türkiye’deki DÖNMEZ Yetkili Satıcıları ve Servisleri tarafından satılmaktadır ve bu sitede yeralan kampanyalar yalnızca sözkonusu kampanyaya katılan Yetkili Satıcılarda geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu siteden elde edilen bilgiler yetkili satıcı edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılmaz veya doğru olarak kabul edilmez.

2- DÖNMEZ, bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon ve diğer unsurlar telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Bu sitede yeralan tüm markalar, model isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum veya kullanım her türlü hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır.

3- DÖNMEZ web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, DÖNMEZ sitesine girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

4- DÖNMEZ web sitesi'nde yer alan her türlü fiyat, bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu DÖNMEZ ve/veya temsil ettiği markaların Yetkili Satıcıları temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle DÖNMEZ’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

5- DÖNMEZ kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve DÖNMEZ web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme, devretme hakkını saklı tutar. DÖNMEZ web sitesi'nin hatasız olması için hertürlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir. 6- DÖNMEZ web sitesi' nde, yetkili satıcıların temsil ettiği markaların standart ve opsiyonel özellikleri ve yetkili satıcıya tavsiye niteliğindeki ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. DÖNMEZ yetkili satıcıları ile ilgili nihai bilgi temini için yetkili satıcılar ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede DÖNMEZ, web sitesi'nde yer alan bilgilerin ( aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve bir taahhüt teşkil etmediğini , doğruluğunun teyit edilmesi gerektiğini de ayrıca beyan eder.

7- Resmi makamlardan kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacı'nın DÖNMEZ sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde , DÖNMEZ kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

8- DÖNMEZ bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece DÖNMEZ tarafından veya uygun gördüklerine sadece istek ve şikayetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Ayrıca DÖNMEZ bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır.Sizden talep edilmeyen kişisel bilgi'leri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

9- DÖNMEZ bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunalrın kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan DÖNMEZ sorumlu tutulamaz.

10- Internetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar DÖNMEZ’un sorumluluğunda değildir.

11- DÖNMEZ web sitesi, "kullanım şartları"nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

12- Kullanıcı'lar ile DÖNMEZ arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, DÖNMEZ elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde işbu kullanım şartı ve yasal uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na göre çözülecektir.