Dönmez Yapı 51.yıl

Dönmez Yapı 1972 yılında Bahçelievler'de Merkez Showroom'nu kurup, Bakırköy İncirli Caddesindeki showroom'nu 2002 yılında hizmete açmış ardından 2011 yılında basın express yolunda 3000 m2 büyüklüğün de showroomu ile hizmetlerine devam etmiştir .2022 yılında beylikdüzünde 1000 m2 kapalı alan 2500 m2 açık alan olmak üzere mağazacalık sektörüne damga vurmaya devam etmektedir. Kale Grubu'nun en yeni ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Ev ve işyeri donanımında gerekli olan bir çok unsuru ;seramikten, vitrifiye. ankastre cihazlardan dwood mutfak, banyo mobilyaları ve aksesuarlarına kadar her türlü ürünü müşterilerine sunuyor.

Dönmez Yapı'nın Showroomunda; Çanakkale Seramik duvar karoları. Kalebodur yer karoları ve granit seramikleri, Kale vitrifiye ve su armatürleri , Kalex-kaledekor mutfak banyo dolapları akrilik duş teknesi - küvet ve kabinler, Kalekim seramik yapıştırıcılar ve derz dolguları seçkin markalardan banyo aksesuarları yer alıyor. Gündelik hayatı temsil eden teşhirler canlı görüntüler içinde sergilenmiştir. Ürünleri daha bütün bir atmosferde ve geniş bir biçimde sergileme amacına hizmet eden showroom da banyonuzu yenilemek, mutfağınızı değiştirmek yada bir mimar olarak projenize uygun ürünleri seçmek istiyorsanız, mağazamızda size hitap eden bir malzeme mutlaka bulabilirsiniz.

Kale grubunun inşaat sektöründeki bütün markalarının ürünlerini satan Dönmez yapı anahtar teslim desteğide veriyor. Ayrıca mekanınız için gerekli tüm dekorasyon çözümlerinde proje bazında mimari bazda hizmet sağlıyor.

Profilimiz

Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin gelişimine katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, uygun fiyatlı kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini artırmak.
Değerlerimiz

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, garantili hizmet anlayışı en büyük değerlerimizdendir.