Hizmetler

    14 Mayıs 2019 Salı
Hizmetler

 Seramik ve banyo ürünleri sektörünün öncü ve lider kuruluşu Kaleseramik; banyo, mutfak armatürleri ve duş sistemleri alanında dünyanın lider markası Hansgrohe ile çok özel bir işbirliğine imza attı. Kaleseramik´in prestijli markalarının yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Kale mağazalarında, kalite ve tasarım konusunda bir dünya devi olan Alman markası Hansgrohe´nin seçkin ürünleri de tüketiciyle buluşuyor.

 

Kaleseramik, köklü ve sevilen markaların ürünlerini Kale mağazalarında müşterilerine sunmaya devam ediyor. Seramik sektöründe özel üretimleri ile iz bırakan Gorbon ile 2017 yılında işbirliğine imza atan Kaleseramik, yeni işbirliğini armatür ve duş sistemleri uzmanı Hansgrohe ile gerçekleştirdi.

 

Almanya´nın Kara Orman bölgesinde 118 yıl önce üretime başlayan ve banyo, mutfak armatürleri, duş başlıkları ve duş sistemleri alanında dünyanın lider üretici firması olan Hansgrohe´ artık Kale mağazalarında tüketici ile buluşuyor. Hansgrohe´nin global marka kalitesiyle hayata geçirdiği, önemli tasarım ödüllerine sahip ürünleri; Kaleseramik´in prestijli markaları ´Çanakkale Seramik´, ´Kalebodur´, ´Kale´, ´Edilcuoghi´ ve ´Edilgres´ ürünleri ile birlikte tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.

 

"Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılıyoruz"

 

Kaleseramik´in Avrupa´nın 4´üncü, dünyanın 15´inci büyük seramik karo üreticisi konumunda olduğunu vurgulayan Kaleseramik Genel Müdürü Okan Gedik, "Bütünsel çözümlerle müşterilerin beğenisini kazanan koleksiyonlarımızı, sektöre yeni bir soluk getiren vitrin, mekan ve kullanım alanları ile sunuyoruz. Kale mağazaları, müşterilerimiz için üstün değer yaratan hizmet anlayışının bir yansımasıdır. Bugün Kaleseramik olarak, gerek kendi ürettiğimiz gerekse işbirliklerimizin hayata geçirdiği ürünleri, mağazalarımızda bir arada sunuyoruz. Global bir marka olan Hansgrohe ürünlerini, Kale ürünleri ile birlikte sunarak müşterilerimizin farklı ürün taleplerini karşılıyoruz. Güçlü işbirliklerle hem hizmet çıtasını daha yukarı çıkarmaya hem de sunduğumuz özel ürün seçenekleri ile sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz" dedi.

Üye Girişi

Üye Ol

Şifremi Unuttum ?

Adres Ekle

Yukarı Çık